AFFC-050-26-127-11
Mfr.Part #
AFFC-050-26-127-11
Description
CABLE FFC 26POS 0.50MM 5"
Product Category :
Published :
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Pitch :
0.020 0.50mm
Number of Conductors :
26
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
5.000 127.00mm