AFFC-050-25-051-11
Mfr.Part #
AFFC-050-25-051-11
Description
CABLE FFC 25POS 0.50MM 2'
Length :
2.000 50.80mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Pbfree Code :
yes
Cable Type :
FFC, FPC
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Factory Lead Time :
23 Weeks
Number of Conductors :
25
Published :
Pitch :
0.020 0.50mm
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm