AFFC-050-21-127-11
Mfr.Part #
AFFC-050-21-127-11
Description
CABLE FFC 21POS 0.50MM 5"
Product Category :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Conductors :
21
Length :
5.000 127.00mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Pitch :
0.020 0.50mm
Factory Lead Time :
23 Weeks
Published :
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm