AFFC-050-18-127-11
Mfr.Part #
AFFC-050-18-127-11
Description
CABLE FFC 18POS 0.50MM 5"
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type :
FFC, FPC
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Pbfree Code :
yes
Published :
Length :
5.000 127.00mm
Number of Conductors :
18
Pitch :
0.020 0.50mm