AFFC-050-12-102-11
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AFFC-050-12-102-11
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
Description
CABLE FFC 12POS 0.50MM 4"
Manufacturer :
ASSMANN WSW Components
Product Category :
Number of Conductors :
12
Published :
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Factory Lead Time :
23 Weeks
Cable Type :
FFC, FPC
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Length :
4.000 101.60mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Pitch :
0.020 0.50mm