AE9800WB11553
Mfr.Part #
AE9800WB11553
Description
9800 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FILT
Datasheets
AE9800WB11553
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE