AE945WN2257
Mfr.Part #
AE945WN2257
Description
945 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FILT
Datasheets
AE945WN2257
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE