AE3540WN2290
Mfr.Part #
AE3540WN2290
Description
3540 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Datasheets
AE3540WN2290
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE