AE3300N2253
Mfr.Part #
AE3300N2253
Description
3300 MHZ CAVITY BANDSTOP/NOTCH F
Stock
50
In Stock :
50
Datasheets
AE3300N2253
Anatech Electronics Inc. AE3300N2253
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE