AE2441WN2266-NS
Mfr.Part #
AE2441WN2266-NS
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
2441 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Filters
Datasheets
AE2441WN2266-NS
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE