AE1950N2248
Mfr.Part #
AE1950N2248
Description
1950 MHZ BAND STOP/NOTCH FILTER
Datasheets
AE1950N2248
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE