AE177NS2063
Mfr.Part #
AE177NS2063
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
177 MHZ BANDSTOP/NOTCH FILTER
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Filters
Datasheets
AE177NS2063
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE