AE1775B10824
Mfr.Part #
AE1775B10824
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
1775 MHZ LC BAND PASS FILTER
Stock
50
In Stock :
50
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Filters
Datasheets
AE1775B10824
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE