AE1621B11619
Mfr.Part #
AE1621B11619
Description
1621 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Datasheets
AE1621B11619
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE