ACT26JD19SE-6149 [V001]
Mfr.Part #
ACT26JD19SE-6149 [V001]
Number of Signal Positions :
19
Number of Positions :
19
Circular Connector Shell Size :
D 15
Number of Power Positions :
19 Positions
ACT26JD19SE-6149 [V001] Overview
ACT26JD19SE-6149 [V001] Features
ACT26JD19SE-6149 [V001] Applications
There are a lot of TE Connectivity Deutsch Connectors
ACT26JD19SE-6149 [V001] Circular Connectors applications.
  • Transportation
  • Embedded systems
  • Datacom
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT