ACT24JH21HB-6149
Mfr.Part #
ACT24JH21HB-6149
Contact Current Rating (Max) (A) :
13
Number of Signal Positions :
21
Circular Connector Shell Size :
H 23
Number of Positions :
21
Datasheets
ACT24JH21HB-6149
21 Positions
ACT24JH21HB-6149 Overview
ACT24JH21HB-6149 Features
ACT24JH21HB-6149 Applications
There are a lot of TE Connectivity Deutsch Connectors
ACT24JH21HB-6149 Circular Connectors applications.
  • Industrial Automation
  • Transportation
  • Embedded systems
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT