ACE1V3225-220-R
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ACE1V3225-220-R
Manufacturer
Eaton-Electronics Division
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Manufacturer :
Eaton-Electronics Division
Product Category :
Common Mode Chokes
Height (Max) :
0.098" (2.50mm)
Product Height :
2.5mm
Impedance @ Frequency :
1 kOhms @ 10 MHz
Features :
Mounting Type :
Surface Mount
Inductance :
22μH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Product Width :
2.5mm
Inductance @ Frequency :
22 μH @ 100 kHz
Filter Type :
Signal Line
Impedance :
1kOhm
Product Status :
Active
Series :
ACE1V3225
Product Length :
3.2mm
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package :
Cut Tape (CT)
Voltage Rating - AC :
Number of Lines :
2
Ratings :
AEC-Q200
Current Rating (Max) :
250mA
Approval Agency :
DC Resistance (DCR) (Max) :
500MOhm
Voltage Rating - DC :
80V
Qualification :
AEC-Q200
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheets
ACE1V3225-220-R
Eaton-Electronics Division ACE1V3225-220-R
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD