ABPY00321611101Y00
Mfr.Part #
ABPY00321611101Y00
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Impedance @ Frequency :
100 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max) :
3A
DC Resistance (DCR) (Max) :
30mOhm
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) :
0.051" (1.30mm)
Chilisin Electronics ABPY00321611101Y00
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN