AB5725B769
Mfr.Part #
AB5725B769
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Description
5725 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Stock
50
In Stock :
50
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Filters
Datasheets
AB5725B769
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    1260 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1538.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FIL
    1750 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1542 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1400 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE