AB-GES-L27104W504N3
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AB-GES-L27104W504N3
Manufacturer
American Bright
Description
INGENI-AC 120VAC LINEAR 270*20MM
Stock
48
In Stock :
48
Manufacturer :
American Bright
Product Category :
CCT (K) :
5000K 3-Step MacAdam Ellipse
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Configuration :
Linear Light Strip
Series :
AB-GES
Color :
White, Cool
RoHS Status :
RoHS Compliant
Flux @ Current/Temperature - Test :
500lm Typ
Temperature - Test :
25°C
Lens Type :
Flat
Size / Dimension :
271.00mm Lx20.00mm W
Type :
LED Engine
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC
CRI (Color Rendering Index) :
80
Factory Lead Time :
10 Weeks
American Bright AB-GES-L27104W504N3
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    IC LED DRVR LIN PWM 150MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 50MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 100MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 25MA 6DFN