AB-FH02408-19712-8A1
Mfr.Part #
AB-FH02408-19712-8A1
Description
IP68 SLIM ROPE LIGHT 24V RGBW 5M
Stock
1
In Stock :
1
Factory Lead Time :
6 Weeks
Feature :
IP68
Size / Dimension :
5000.00mm Lx12.00mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V
CRI (Color Rendering Index) :
80
Temperature - Test :
25°C
Height :
6.00mm
Color :
Red, Green, Blue, White (RGBW)
Series :
AB-FH
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Configuration :
Linear Light Strip, Flexible
American Bright AB-FH02408-19712-8A1
Manufacturer related products
    IC LED DRVR LIN PWM 150MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 50MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 100MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 25MA 6DFN