AA30T051212D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AA30T051212D
Manufacturer
Delta Electronics
Description
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
Manufacturer :
Delta Electronics
Product Category :
RoHS :
Compliant
Voltage - Output 2 :
12 V
Height :
25.6 mm
Current - Output 1 :
3 A
Voltage - Output 3 :
-12 V
Width :
63.8 mm
Number of Outputs :
3
Current - Output 2 :
600 mA
Current - Output 3 :
-600 mA
Length :
112 mm
Voltage - Output 1 :
5 V
Isolation Voltage :
3 kV