A15KR15DS28W102B
- Mfr.Part #
- A15KR15DS28W102B
- Manufacturer
- JST
- Description
- JUMPER 15DS-8E - 15KR-8M-P 4"
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 1 (Unlimited)
- Number of Positions :
- 15
- Factory Lead Time :
- 18 Weeks
- Color :
- White, Individual
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.333' 101.60mm 4.00
- Number of Rows :
- 1
- RoHS Status :
- RoHS Compliant
- Series :
- DS, KR
- Cable Termination :
- IDC
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Pitch - Connector :
- 0.079 2.00mm
- Datasheets
- A15KR15DS28W102B
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| A15K1B | JST | 14,170 | SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V |