9C12063A4302JLHFT
Mfr.Part #
9C12063A4302JLHFT
Description
RES SMD 43K OHM 5% 1/4W 1206
Size / Dimension :
0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Power Rating :
250mW
Voltage - Rated DC :
200V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Tolerance :
±5%