9C06031A3900JLHFT
Mfr.Part #
9C06031A3900JLHFT
Description
RES SMD 390 OHM 5% 1/10W 0603
Chip Resistor - Surface Mount
Hubbell
Composition :
Non-Metallic
Maximum Cable Diameter (mm) :
6.35 mm
RoHS :
No
Minimum Cable Diameter (mm) :
2.79 mm