8N4QV01KG-0033CDI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8N4QV01KG-0033CDI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
CLCC
Datasheet
Download
Description
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Max Operating Temperature :
85°C
Packaging :
Bulk
ECCN Code :
EAR99
Published :
Frequency :
250MHz
Radiation Hardening :
No
Oscillator Type :
LVDS
Package / Case :
CLCC
Min Operating Temperature :
-40°C
Mount :
Surface Mount
Frequency Stability :
20 PPM
Frequency Tolerance :
0.001%
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Supply Voltage :
3.3V
Operating Supply Current :
160mA
HTS Code :
Number of Pins :
10
Datasheets
8N4QV01KG-0033CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N4QV01KG-0033CDI
Programmable Timers and Oscillators Intersil 8N4QV01KG-0033CDI Overview
8N4QV01KG-0033CDI Features
8N4QV01KG-0033CDI Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC