8N4QV01FG-0155CDI
Mfr.Part #
8N4QV01FG-0155CDI
Package / Case
10-CLCC
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Current - Supply :
155mA
Packaging :
Tray
Package / Case :
10-CLCC
Type :
VCXO
Frequency :
100MHz 83.33MHz 100MHz 83.33MHz
Series :
FemtoClock® NG
Voltage - Supply :
2.375V~2.625V
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Datasheets
8N4QV01FG-0155CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N4QV01FG-0155CDI
8N4QV01FG-0155CDI Features
8N4QV01FG-0155CDI Applications
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC