8N4QV01EG-1105CDI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8N4QV01EG-1105CDI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
CLCC
Datasheet
Download
Description
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Min Operating Temperature :
-40°C
ECCN Code :
EAR99
Operating Supply Voltage :
3.3V
Number of Pins :
10
Oscillator Type :
LVDS
Frequency Stability :
50 PPM
Frequency Tolerance :
0.001%
Max Operating Temperature :
85°C
Operating Supply Current :
160mA
Mount :
Surface Mount
Frequency :
110MHz
Packaging :
Tape and Reel
Package / Case :
CLCC
HTS Code :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Published :
Radiation Hardening :
No
Datasheets
8N4QV01EG-1105CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N4QV01EG-1105CDI
8N4QV01EG-1105CDI Features
8N4QV01EG-1105CDI Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC