8N4DV85LC-0075CDI
Mfr.Part #
8N4DV85LC-0075CDI
Package / Case
6-CLCC
Package / Case :
6-CLCC
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tray
Base Part Number :
IDT8N4DV85LC
Type :
VCXO
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.375V~2.625V
Frequency :
150MHz 75MHz
Series :
FemtoClock® NG
Current - Supply :
136mA
Datasheets
8N4DV85LC-0075CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N4DV85LC-0075CDI
8N4DV85LC-0075CDI Features
8N4DV85LC-0075CDI Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC