8N4DV85KC-0075CDI8
Mfr.Part #
8N4DV85KC-0075CDI8
Package / Case
CLCC
Package / Case :
CLCC
Min Operating Temperature :
-40°C
Max Operating Temperature :
85°C
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Current - Supply :
140mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Count :
Mounting Type :
Surface Mount
Published :
Oscillator Type :
LVDS
Frequency :
75MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package :
6-CLCC (7x5)
Base Part Number :
IDT8N4DV85KC
Operating Supply Current :
140mA