8N4DV85EC-0025CDI8
Mfr.Part #
8N4DV85EC-0025CDI8
Package / Case
CLCC
Programmable Timers and Oscillators
Mount :
Surface Mount
Oscillator Type :
LVDS
Operating Supply Current :
140mA
Pbfree Code :
yes
Max Operating Temperature :
85°C
Frequency :
25MHz
Min Operating Temperature :
-40°C