8N4DV85EC-0025CDI
- Mfr.Part #
- 8N4DV85EC-0025CDI
- Package / Case
- 6-CLCC
- Operating Temperature :
- -40°C~85°C
- Packaging :
- Tray
- Current - Supply :
- 140mA
- RoHS Status :
- ROHS3 Compliant
- Base Part Number :
- IDT8N4DV85EC
- Frequency :
- 25MHz 25MHz
- Voltage - Supply :
- 3.135V~3.465V