8N4DV85BC-0100CDI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8N4DV85BC-0100CDI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-CLCC
Datasheet
Download
Description
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Base Part Number :
IDT8N4DV85BC
Frequency :
100MHz 195.3125MHz
Type :
VCXO
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
2.375V~2.625V
Series :
FemtoClock® NG
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply :
136mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tray
Package / Case :
6-CLCC
Datasheets
8N4DV85BC-0100CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N4DV85BC-0100CDI
8N4DV85BC-0100CDI Features
8N4DV85BC-0100CDI Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC