8N3SV75EC-0100CDI8
Mfr.Part #
8N3SV75EC-0100CDI8
Package / Case
6-CLCC
Description
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Programmable Timers and Oscillators
Series :
FemtoClock® NG
Frequency :
100MHz
Current - Supply :
130mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Type :
VCXO
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V