8N3QV01EG-0075CDI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8N3QV01EG-0075CDI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
CLCC
Datasheet
Download
Description
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Packaging :
Bulk
ECCN Code :
EAR99
Published :
Frequency :
75MHz
Package / Case :
CLCC
Radiation Hardening :
No
HTS Code :
Operating Supply Voltage :
3.3V
Number of Pins :
10
Frequency Stability :
50 PPM
Frequency Tolerance :
0.001%
Mount :
Surface Mount
Min Operating Temperature :
-40°C
Oscillator Type :
LVPECL
Operating Supply Current :
150mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max Operating Temperature :
85°C
Datasheets
8N3QV01EG-0075CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N3QV01EG-0075CDI
8N3QV01EG-0075CDI Features
8N3QV01EG-0075CDI Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC