8N3DV85BC-0025CDI8
Mfr.Part #
8N3DV85BC-0025CDI8
LVPECL
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Frequency :
25MHz
Max Operating Temperature :
85°C
Min Operating Temperature :
-40°C
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Supply Current :
120mA
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N3DV85BC-0025CDI8
8N3DV85BC-0025CDI8 Features
8N3DV85BC-0025CDI8 Applications
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC