8N3DV85BC-0025CDI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
8N3DV85BC-0025CDI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
CLCC
Datasheet
Download
Description
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Package / Case :
CLCC
Pbfree Code :
yes
Operating Supply Current :
120mA
JESD-609 Code :
e3
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Min Operating Temperature :
-40°C
Oscillator Type :
LVPECL
Mount :
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Max Operating Temperature :
85°C
Frequency :
25MHz
Published :
Datasheets
8N3DV85BC-0025CDI
Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8N3DV85BC-0025CDI
8N3DV85BC-0025CDI Features
8N3DV85BC-0025CDI Applications
  • Telecommunications Infrastructure
  • Server and Data Centers
  • Broadcast Equipment
  • Test and Measurement Equipment
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
  • Texas Instruments
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
    IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14SOIC
  • Nexperia
    IC OSC PROG TIMER 36MHZ 14SOIC