7301J11ZQE12
- Mfr.Part #
- 7301J11ZQE12
- Manufacturer
- C&K
- Description
- SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V
- Manufacturer :
- C&K
- Product Category :
- Datasheets
- 7301J11ZQE12
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 7301-05-1000 | C&K | 191 | RELAY REED SPST 500MA 5V |
| 7301-05-1001 | C&K | 29,759 | RELAY REED SPST 500MA 5V |
| 7301-05-1010 | C&K | 49,347 | RELAY REED SPST 500MA 5V |
| 7301-05-1011 | C&K | 25,379 | RELAY REED SPST 500MA 5V |
| 7301-05-1100 | C&K | 27,168 | RELAY REED SPST 500MA 5V |
| 7301-12-1000 | C&K | 35,313 | RELAY REED SPST 500MA 12V |
| 7301-12-1010 | C&K | 41,352 | RELAY REED SPST 500MA 12V |
| 7301-12-1011 | C&K | 23,153 | RELAY REED SPST 500MA 12V |
| 7301-12-1100 | C&K | 30,703 | RELAY REED SPST 500MA 12V |
| 7301-12-1110 | C&K | 3,499 | RELAY REED SPST 500MA 12V |
| 7301-24-1001 | C&K | 8,732 | RELAY REED SPST 500MA 24V |