72V851L15TF
Mfr.Part #
72V851L15TF
Package / Case
64-LQFP
Description
IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 64QFP
Memory Size :
144K 8K x 9 x 2
Access Time :
10ns
Voltage - Supply :
3V~3.6V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Programmable Flags Support :
Operating Temperature :
0°C~70°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Base Part Number :
72V851
Package / Case :
64-LQFP
Series :
72V
Current - Supply (Max) :
40mA
Data Rate :
66.7MHz