72V811L10TFG
Mfr.Part #
72V811L10TFG
Description
IC FIFO 512X9 SYNC DUAL 64TQFP
FIFOs Memory
Mounting Type :
Surface Mount
Supplier Device Package :
64-TQFP (10x10)
Data Rate :
100MHz
Series :
72V
Voltage - Supply :
3V~3.6V
Expansion Type :
Depth, Width
Bus Directional :
Bi-Directional
Operating Temperature :
0°C~70°C
Memory Size :
9K 512 x 9 x 2
FWFT Support :
Access Time :
6.5ns
Packaging :
Tray
Current - Supply (Max) :
40mA