72V3680L7-5PF
Mfr.Part #
72V3680L7-5PF
Package / Case
128-LQFP
Datasheet
Download
Description
IC FIFO SS 16384X36 7-5N 128TQFP
Voltage - Supply :
3.15V~3.45V
Factory Lead Time :
13 Weeks
Mounting Type :
Surface Mount
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
SYNCHRONOUS
Packaging :
Tray
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Bus Directional :
Uni-Directional
Access Time :
5ns
Data Rate :
133.3MHz
Package / Case :
128-LQFP
Series :
72V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Memory Size :
576K 16K x 36
Current - Supply (Max) :
40mA