72V225L10TFG
Mfr.Part #
72V225L10TFG
Package / Case
64-LQFP
Description
IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64QFP
FIFOs Memory
Factory Lead Time :
13 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Access Time :
6.5ns
Operating Temperature :
0°C~70°C
Supplier Device Package :
64-TQFP (10x10)
Data Rate :
100MHz
Series :
72V
Retransmit Capability :
No
Memory Size :
18K 1K x 18
Packaging :
Tray
Expansion Type :
Depth, Width
FWFT Support :
yes
Current - Supply (Max) :
30mA
Package / Case :
64-LQFP
Function :
SYNCHRONOUS
Base Part Number :
72V225
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Bus Directional :
Uni-Directional
Voltage - Supply :
3V~3.6V