72V223L7-5PFI8
Mfr.Part #
72V223L7-5PFI8
Package / Case
80-LQFP
Description
IC FIFO 512X18 80QFP
Data Rate :
133.3MHz
Memory Size :
9K 512 x 18 1K x 9
Current - Supply (Max) :
35mA
Voltage - Supply :
3.15V~3.45V
Series :
72V
Package / Case :
80-LQFP
FWFT Support :
Access Time :
5ns
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Bus Directional :
Uni-Directional
Operating Temperature :
-40°C~85°C