72V221L10PFG8
Mfr.Part #
72V221L10PFG8
Package / Case
32-LQFP
Description
IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 32QFP
Package / Case :
32-LQFP
Retransmit Capability :
No
Memory Size :
9K 1K x 9
Voltage - Supply :
3V~3.6V
Operating Temperature :
0°C~70°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Bus Directional :
Uni-Directional
Access Time :
6.5ns
Data Rate :
100MHz
Expansion Type :
Depth, Width
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
13 Weeks
Programmable Flags Support :
Series :
72V
Current - Supply (Max) :
20mA