7201J61CPE12
- Mfr.Part #
- 7201J61CPE12
- Manufacturer
- C&K
- Description
- SWITCH ROCKER DPDT
- Manufacturer :
- C&K
- Product Category :
- Datasheets
- 7201J61CPE12
7201J61CPE12 datasheet pdf and Unclassified product details from CKS stock available at
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 7201 | C&K | 86 | SENSOR CURRENT 10A UNI TH |
| 7201-05-1000 | C&K | 6,159 | RELAY REED SPST 1A 5V |
| 7201-05-1010 | C&K | 22,825 | RELAY REED SPST 1A 5V |
| 7201-05-1011 | C&K | 14,638 | RELAY REED SPST 1A 5V |
| 7201-05-1100 | C&K | 79 | RELAY REED SPST 1A 5V |
| 7201-12-1000 | C&K | 16,487 | RELAY REED SPST 1A 12V |
| 7201-12-1001 | C&K | 9,598 | RELAY REED SPST 1A 12V |
| 7201-12-1010 | C&K | 47,094 | RELAY REED SPST 1A 12V |
| 7201-12-1011 | C&K | 46,150 | RELAY REED SPST 1A 12V |
| 7201-12-1100 | C&K | 4,598 | RELAY REED SPST 1A 12V |
| 7201-12-1101 | C&K | 19,715 | RELAY REED SPST 1A 12V |
| 7201-24-1000 | C&K | 41,473 | RELAY REED SPST 1A 24V |
| 7201-24-1010 | C&K | 25,400 | RELAY REED SPST 1A 24V |
| 7201-24-1011 | C&K | 8,279 | RELAY REED SPST 1A 24V |
| 7201-24-1100 | C&K | 39,296 | RELAY REED SPST 1A 24V |