71V67803S150BQ
Mfr.Part #
71V67803S150BQ
Manufacturer
Renesas Electronics Corporation
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA
Stock
133
In Stock :
133
Manufacturer :
Memory Size :
9Mb 512K x 18
Clock Frequency :
150MHz
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Memory Type :
Volatile
Factory Lead Time :
13 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA