71V67603S133PF
Mfr.Part #
71V67603S133PF
Manufacturer
Renesas Electronics Corporation
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Stock
219
In Stock :
219
Manufacturer :
Access Time :
4.2ns
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Part Number :
IDT71V67603
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Memory Size :
9Mb 256K x 36
Factory Lead Time :
13 Weeks
Clock Frequency :
133MHz