71V65603S150PFGI
Mfr.Part #
71V65603S150PFGI
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Clock Frequency :
150MHz
Supplier Device Package :
100-TQFP (14x14)
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA