71V65603S150BGGI
Mfr.Part #
71V65603S150BGGI
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Access Time :
3.8ns
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Clock Frequency :
150MHz
Packaging :
Tray
Package / Case :
119-BGA
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V