71V65603S150BG8
Mfr.Part #
71V65603S150BG8
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
Memory
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Memory Size :
9Mb 256K x 36
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Memory Interface :
Parallel
Memory Format :
SRAM
Clock Frequency :
150MHz
Operating Temperature :
0°C~70°C TA